Öğrenci Hizmetleri

Bney Baruh Kabala Eğitim Merkezi canlı sınıfına ek olarak öğrenciler için çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin amacı; diğer öğrenciler ile, öğretilmiş olan malzeme ile ve esas Bney Baruh topluluğu ile bağ kurmanıza yardımcı olmaktır.


  Soru ve Cevap Forumu: Soru ve Cevap Forumu günde 24 saat hizmetinizde olup, malzeme hakkında her ne zaman aklınıza bir soru takılırsa, sorunuzu sorabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Eğitmenler ve ileri seviyedeki öğrenciler, Kabalistlerin öğretileri doğrultusunda sorularınıza cevap verecektir. Ayrıca, diğer öğrencilerin sormuş oldukları sorular, malzemeye farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak ve böylece öğreniminizi daha da geliştirecektir.

 

  Kabala Eğitim Merkezi Ders Arşivi: Tüm dersler Ders Arşivinde kaydedilip yayınlanır. Eğer bir dersi kaçırmak durumunda kalırsanız veya sadece malzemeyi tekrar gözden geçirmek isterseniz, arşive istediğiniz zaman ulaşıp dersi izleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

  Kabala Kütüphanesi: Bney Baruh, otantik Kabala üzerine dünyanın en büyük kütüphanesine sahiptir. Burada ders malzemelerinin tümünü bulabileceğiniz gibi çok daha fazlası mevcuttur. Bu kütüphaneyi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ve ilginizi çeken her şeyi okuyabilirsiniz. Kabala Kütüphanesini şimdi ziyaret edin

 

  Kabala Kongreleri: Kabala Kongreleri, opsiyonel olan ve 3 gün süren hafta sonu organizasyonlarıdır. Bu kongrelerde Dr. Laitman ile çalışabilirsiniz ve sınıf arkadaşlarınızla dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle tanışabilirsiniz.